SOSYAL MEDYA CHECK UP
ANASAYFA / SOSYAL MEDYA CHECK UP
SOSYAL MEDYA CHECK UP

Sosyal medya hesaplarınızın gidişatını merak ediyor musunuz? Hesaplarınızı tasarım, düzen, yeniliğe uyum, içerik, reklam planlaması ve alt başlıklar eşliğinde detaylı olarak değerlendiriyoruz. Ekibimizin incelediği hesaplarınız puanlandırma sistemine dayalı olarak belirli parametreler dahilinde puanlanıyor. Ulaşılan sonuçlarla birlikte düzeltilme yapılması, eksik ya da geliştirilmesi gereken alanlarla ilgili sizlere çözüm önerileri sunuyoruz. Markanız veya kişisel profilinizle alakalı Check Up yaptırmak isterseniz bize iletişim formumuzu doldurarak ulaşabilirsiniz. Lütfen form açıklamasına Check Up hizmetinden yararlanmak istediğinizi belirtiniz.

Not

"Ajanssy Sosyal Medya Check Up" hizmetinden yararlanabilmek için iletişim formunu doldurduktan sonra e-posta ile göndereceğimiz hesap numaramıza 500TL yatırmanız yeterli olacaktır.

img
Uyumlu

Hazırladığımız web tasarım çalışmaları, tüm tarayıcılarla ve uygulamalarla uyumludur. Dijital dünyanın tüm gereksinimlerini karşılamaktadır.

Sınırsız Seçenekler

Ajanssy, müşterilerine sınırsız seçenekler sunmaktadır. Özgün ve yaratıcı tasarımlar hazırlanıp müşteriye iletilir ve isteğe bağlı çalışılır.

Yaratıcı Fikirler

"Ajanssy Web Tasarım Kodlama Ekibi" tarafından geliştirilen tüm yazılımlar son derece modern ve yaratıcıdır. Eğer sektörünüzde bir ilk olmak istiyorsanız, yaratıcı çözümler arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Muhteşem Destek

Ajanssy, esnek bir destek altyapı sistemine sahiptir. Mesai saatleri dışında da olunsa mailler düzenli olarak kontrol edilip, çağrılara cevap verilmektedir.