hakkımızda
anasayfa / hakkımızda
hakkımızda

Ajanssy - Dijital Medya Ajansı

Ajanssy; kişi ve kurumlara, yüksek teknoloji ve tasarım gücüyle dijital dünyada rekabet avantajı kazandırmayı amaçlayan bir dijital medya ajansıdır. “Yaratıcılığı Hisset” mottomuzla, dijital dünyada markaların bilinirliğini duygusal ve psikolojik yaklaşımlarla arttırıp, rekabet avantajı sağlıyoruz. Medya yönetiminde, sadece paylaşım yapmaktan ziyade kitlelerle derin bağlar oluşturuyor, psikoloji temelli hareket ediyoruz.

ne yapıyoruz

yaratıcı & dijital

Kişilere ve kurumlara asıl olarak sağlamaya çalıştığımız hizmet yaratıcılığı dijitale yansıtmaktır. Ajanssy kreatif hizmetler olarak: Web Tasarım, Kurumsal Kimlik, Logo- Afiş- Banner Tasarımı, Video Prodüksiyon hizmetleri vermektedir. Sosyal medya alanında: Sosyal Medya Danışmanlığı, Sosyal Medya Kriz Yönetimi, İnstagram, Twitter reklamları danışmanlığı vermektedir. Google'da Ajanssy: Youtube Reklam Danışmanlığı, Google Haritalara Kayıt hizmetleri vermektedir. Ayrıca Sosyal Medya ve Web Dünyasında Viral Reklam çalışmaları yönetip kampanya planlamaları yapmaktadır.

Ajanssy, T.C Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı - İstanbul Kalkınma Ajansı - İstanbul Ticaret Odası tarafından kurulan Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi girişimlerinden biridir.
AJANSSY FARKI

Ajanssy ++

tamamen uyumlu

Hazırladığımız web tasarım çalışmaları, tüm tarayıcılarla ve uygulamalarla uyumludur. Dijital dünyanın tüm gereksinimlerini karşılamaktadır.

Sınırsız Seçenekler

Ajanssy, müşterilerine sınırsız seçenekler sunmaktadır. Özgün ve yaratıcı tasarımlar hazırlanıp müşteriye iletilir ve isteğe bağlı çalışılır.

Bilgi Blogu

Resmi websitemizde yer alan “Bilgi Blogu” sayesinde müşterilerimiz verdiğimiz hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilir, ekstra bilgiler edinebilirler.

Güvenilir E-Ticaret

Websitemizdeki SSL Sertifikası sayesinde hiçbir bilginizin kaydı tutulmamaktadır. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Özelleştirilebilir Tasarım

"Ajanssy Web Tasarım Kodlama Ekibi" tarafından geliştirilen tüm yazılımlar açık kaynak kodludur. Gelişime açıktır, özelleştirilebilir.

Destek

Ajanssy, esnek bir destek altyapı sistemine sahiptir. Mesai saatleri dışında da olunsa mailler düzenli olarak kontrol edilip, çağrılara cevap verilmektedir.

EKİBİMİZE SİZ DE KATILMAK İSTER MİSİNİZ? BERABER ÇALIŞALIM İLETİŞİM